Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętemNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się rzeczywiście niezwykle właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jakkolwiek też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel dba o to, chirurg poznań żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top